Dzisiejsza data: poniedziałek, 13 lipca 2020 roku  http://www.przedszkole21.leszno.pl/ » Aktualności

Dyżur w miesiącu lipcu 2020 r.

Szanowni Rodzice!

w nawiązaniu ustaleń zatwerdzonych przez organ prowadzący, dotyczący organizacji pracy Przedszkola Miejskiego nr 21 w Lesznie na rok szkolny 2019/2020 uprzejmię przypominam, że przerwa w pracy przedszkola przypada na miesiąc sierpień 2020 r.

Przedszkole będzie czynne w miesiącu lipcu 2020 r.

w związku z powyższym, w celu przygotowania organizacji pracy przedszkola zgodnie z Państwa potrzebami, uprzejmie proszę o zwrot załączonej informacji dotyczącej uczęszczania Państwa dziecka do przedszkola w miesiącu lipcu.

Dyrektor Mariola Czarnota

Pliki do pobrania

Informacja dotycząca uczęszczania Państwa dziecka do przedszkola w miesiącu lipcu